OK VA014, sezona 2014/2015. (foto: Đorđe Đoković)
14.12.2014, 00:08

Slavio samo VA 014

Na večerašnjim odbojkaškim utakmicama, na prvoligaškom nivou, slavila je samo muška ekipa VA 014 protiv Novosađana, dok su devojke poražene u Zrenjaninu (0:3). U superligaški utakmicama bez osvojenog seta bili su Spartak protiv Vojvodine, kao i Lajkovčanke u Pančevu.

Valjevski odbojkaši su posle dva poraza Novi Sad savladali sa 3:0 (25:18, 25:23, 25:18) i pokazali zavidnu psihološku čvrstinu s obzirom na to da su meč opet prelomili u drugom setu, dobijenom „na razliku“.

Želja je izgubio u Pančevu 0:3 (17:25, 21:25, 21:25). Kod Lajkovčanki niko nije uknjižio dvocifren broj poena, dok je kod Dinama, koji je slavio posle tri poraza zaredom, Lazić imla učinak od 23 poena! Meč je trajao 70 minuta.

Ljižani su izgubili u gostima od Vojvodine – 0:3 (16:25, 19:25, 20:25) u meču od 69 minuta. Spartakovi igrači sporo su dostzali „radnu temperaturu“, Perić je bio opterećen servisima, dok je korektor Dojčilović imao malo dobrih lopti. Ključni čovek Vojvodine bio je iskusni „dizač“ Petković.

SPREG (Ilustracija) (foto: Đorđe Đoković)