Jedinstvena izložba retkih i veoma vrednih predmeta koji svedoče o 100 godina košarke u Srbiji stiže u Valjevo, saopštila je PR služba Valjeva. U nedelju, 26. marta, izložba će biti postavljena...  · 1 komentar

VK Valis (foto: Nebojša Bojanić)
Za Premijer regionalnu ligu 16.03.2023

Vaterpolisti Valisa izgubili od Solarisa

Vaterpolisti Valisa nisu sačuvali prednost od tri gola iz prvog susreta doigravanja za učešće u elitnom regionalnom društvu. Solaris je slavio sa 12:8 (3:1, 2:3, 3:0, 4:4), piše Sport klub.  · 1 komentar

Maša Cvetković (foto: PK Valis)
U konkurenciji 330 plivača 15.03.2023

Maša Cvetković uspešna na otvorenom prvenstvu Srbije

Na otvorenom prvenstvo Srbije u plivanju, koje je održano u Beogradu, plivačica valjevskog "Valisa" Maša Cvetković je osvojila tri medalje. U konkurenciji 330 plivača nastupilo je šest valjevskih...

Najbolji sportisti Valjeva (foto: Slobodan Gligorić)
U izboru Sportskog saveza Valjeva 11.03.2023

Najviše priznanja za vaterpolo klubu Valis

Na svečanosti u Valjevskoj gimnaziji uručene su nagrade najboljim sportistima Valjeva u 2022. godini u izboru Sportskog saveza Valjeva. Najviše priznanja, u četiri kategorije, pripalo je VK Valis....  · 5 komentara

Vaterpolo (ilustracija) (foto: Đorđe Đoković)
Prva utakmica za popunu Premijer regionalne lige 9.03.2023

Vaterpolisti Valisa savladali Solaris

Vaterpolisti Valisa savladali su na svom bazenu šibenički Solaris sa 13:10 (4:2, 4:2, 2:2, 3:4) u prvoj utakmici baraža za popunu Premijer regionalne lige, koja je sinoć odigrana u Petnici.

Istorijska šansa 8.03.2023

Za plasman u Premijer regionalnu ligu: Valis-Solaris

Vaterpolisti Valisa imaju istorijsku šansu da u dvomeču sa Solarisom iz Šibenika izbore plasman u Premijer regionalnu ligu. Prva utakmica se igra danas u 20 časova, na bazenu u Petnici. "Pozvao bih...

Karate kluba 014 Valjevo (foto: KK 014)
Na prvenstvu centralne Srbije 7.03.2023

Šest medalja za valjevske karatiste

Karate klub 014 Valjevo osvojio je šest medalja na prvenstvu centralne Srbije u karateu u kategorijama poletaraci, pioniri i nade, koje je ujedno bilo i kvalifikacioni turnir za državno prvenstvo.  · 1 komentar