Boško Petrović i Milan Simić na pobedničkom postolju (foto: Ivana Milovanović)
23.06.2014, 10:51

Pobeda Petrovića i Simovića

č: | fb:

Na međunarodnoj trci u planinskom biciklizmom (kategorija UCI 2), u Popovici kod Novog Sada, Boško Petrrović iz valjevskog kluba Espreso-Jelić osvojio je prvo, a Milan Simić iz valjevskih Ciklopaora drugo mesto u kategoriji hobi sport.

Kod juniora, Luka Milovanović bio je četvrti, dok je u konkurenciji mastersa Nemanja Jotić zauzeo peto mesto.

Međunarodna trka u Popovici bodovala se za Svetski kup. Uz takmičare iz Srbije učestvovali su i predstavnici Slovačke, Izraela, Ukrajine, Kanade, Madjarske, Hrvatske, BiH i Crne Gore. Peto kolo MTB lige održaće se 5. Jula, u Crnoj Travi.

Aktuelno

Radovi na vodovodnoj mreži (foto: Đorđe Đoković)
Saopštenje Pre 19 sati 20 minuta

Bez vode deo Karađorđeve ulice

Zbog radova na izradi vodovodnog priključka u Ulici Karađorđeva 32-34, u utorak, 29. septembra, od 8 do 13 časova bez vodosnabdevanja će ostati potrošači u Karađorđevoj, i to od Dušanove do Ulice...

Aforizmi (foto: Dušan Arsenić)
Zlatno doba Pre 1 dan 2 sati

Vladajuća zadruga

"Mi znamo da niko ne gradi vlast sa namerom da je napusti. Moć nije sredstvo, ona je cilj. Ljudi ne uspostavljaju diktature da bi štitili revolucije, oni podižu revolucije da bi uspostavili...