Anja Radojević i Maša Cvetković (foto: PK Valis)
Plivačice Valisa 15.06.2022

Anja i Maša osvojile pet medalja na prvenstvu Srbije

Plivačice PK Valis Anja Radojević i Maša Cvetković ostvarile su zapažene rezultate na prvenstvu Srbije za juniore i seniore koje je održano na bazenu Republičkog zavoda za sport u Beogradu.

Maša Cvetković (foto: PK Valis)
U kategoriji mlađih juniorki 12.05.2022

Maša Cvetković prva na takmičenju u Sloveniji

Na prvenstvu održanom u slovenačkom gradu Radovljica, plivačica PK Valis iz Valjeva Maša Cvetković osvojila je titulu prvakinje Slovenije u kategoriji mlađih juniorki u trci na pet kilometara.

PK Valis (foto: PK Valis)
Na državnom prvenstvu u Zrenjaninu 6.12.2021

15 medalja za plivače Valisa

Plivački klub Valis osvojio je 15 medalja na prvenstvu Srbije za kadete, juniore i seniore koje je održano u Zrenjaninu od 2. do 5. decembra. Plivači su osvojili četiri medalje u seniorskoj i...

PK Valis u Kragujevcu (foto: PK Valis)
U Kragujevcu i Sremskoj Mitrovici 16.11.2021

Još jedan uspešan takmičarski vikend za plivače Valisa

Plivači Valisa su proteklog vikenda nastupili na dva takmičenja. "I pored najtežih uslova u poslednjih desetak godina zadovoljni smo urađenim, očekuje nas još takmičenje u Pančevu i eventualno u...

Plivači Valisa (foto: PK Valis)
Na međunarodnom plivačkom mitingu 12.10.2021

Plivači Valisa i u Leskovcu se okitili medaljama

Sedam plivača Valisa osvojilo je 14 medalja na međunarodnom plivačkom mitingu "Velika nagrada Leskovca". "Pored veoma teških uslova za rad i mnogo putovanja uspevamo da budemo konkurentni najboljim...  · 1 komentar

Plivački klub Valis (foto: PK Valis)
Na prvenstvu Srbije u Nišu 4.08.2021

Deset medalja osvojili plivači Valisa

Plivački klub "Valis" na prvenstvo Srbije za kadete, juniore i seniore, koje je održano u Nišu, osvojio je deset medalja. Na ovom takmičenju je učestovalo 516 plivača iz 43 kluba, među njima i...  · 1 komentar