Fudbal (foto: Đorđe Đoković)
05.10.2014, 17:36

Želji bod protiv Kragujevčana

č: | fb:

Železničar je osvojio samo bod, igrajući 1:1 (0:0) sa kragujevačkom Šumadijom u Lajkovcu, u 8. kolu Srpske lige Zapad. Domaći su poveli u 65. minutu, golom Simića glavom, posle kornera, koji je izveo Marković. Konačan rezultat postavio je Stević u 93. minutu, posle pogrešnog istrčavanja golmana domaćih Jovanovića.

Juče, Budućnost-Krušik - Zvižd 0:2, Jedinstvo – Jasenica 1:0. Na tabeli vodi Loznica sa 21 bodom, Budućnost-Krušik i Jedinstvo imaju po 17, Rudar (Kostolac) 16. Železničar je 9. sa 10 osvojenih bodova.

U 9. kolu, Valjevci igraju u Kostolcu, Ubljani u Topoli, a Lajkovčani u Petrovcu na Mlavi.

Osečancima bod u Novoj Varoši

OFK Osečina je danas osvojila bod posle 0:0 sa Zlatarom u Novoj Varoši, pa sa 11 osvojenih bodova zauzima 9. mesto na tabeli Zonske lige Drina.

Juče, Radnički-Jedinstvo (Vladimirci) 1:0, Ribnica-Brezovica 0:0, FAP-Zadrugar 3:0, Vodi FAP sa 15 bodova, ispred Rađevca (Krupanj) i Radničkog sa po 14 i Zadrugara sa 13 bodova.

U 9. kolu, OFK Osečina dočekuje Sevojno, Brezovica ekipu Rađevca, a Zadrugar tim Radničkog iz Klubaca, kod Loznice. Ribnica gostuje u Čajetini, dok Radnički sa Petog puka igra u Prijepolju.

Aktuelno

Ulica Prva brazda (foto: Đorđe Đoković)
Saopštenje Pre 2 sati 24 minuta

Privremeni režim saobraćaja zbog atletske trke "Gradac"

Zbog održavanja krosa "U trci za zdravlje – budimo brži", odnosno tradicionalne 22. atletske trke "Gradac", u subotu 27. aprila od 10.00 do 13.00 časova biće na snazi privremeni režim saobraćaja u...