Boško Petrović i Milan Simić na pobedničkom postolju (foto: Ivana Milovanović)
23.06.2014, 10:51

Pobeda Petrovića i Simovića

č: | fb:

Na međunarodnoj trci u planinskom biciklizmom (kategorija UCI 2), u Popovici kod Novog Sada, Boško Petrrović iz valjevskog kluba Espreso-Jelić osvojio je prvo, a Milan Simić iz valjevskih Ciklopaora drugo mesto u kategoriji hobi sport.

Kod juniora, Luka Milovanović bio je četvrti, dok je u konkurenciji mastersa Nemanja Jotić zauzeo peto mesto.

Međunarodna trka u Popovici bodovala se za Svetski kup. Uz takmičare iz Srbije učestvovali su i predstavnici Slovačke, Izraela, Ukrajine, Kanade, Madjarske, Hrvatske, BiH i Crne Gore. Peto kolo MTB lige održaće se 5. Jula, u Crnoj Travi.