Štafeta Valisa  (foto: PK Valis)
Na međunarodnom plivačkom mitingu 11.03.2024

Valjevski plivači osvojili četiri medalje

Plivači valjevskog PK Valis osvojili su četiri medalje na međunarodnom plivačkom mitingu, održanom u Beogradu, u konkurenciji 506 plivača iz 30 klubova iz Srbije, Severne Makedonije i Bugarske.

Andrej Milivojević i Maša Radojević  (foto: PK Valis)
Na prvenstvu Plivačkog saveza centralne Srbije 19.02.2024

Uspešni Maša Radojević i Andrej Milivojević

Plivači valjevskog Valisa Maša Radojević i Andrej Milivojević osvojili su medalje na drugom kolu prvenstva Plivačkog saveza centralne Srbije, u konkurenciji 302 plivača iz 19 klubova.

Škola sporta Super klinci (foto: Škola spoerta)
Deset godina uspešnog rada i postojanja 10.02.2024

Dejan Vasić o Školi sporta "Super klinci"

Škola sporta "Super klinci" ove godine obeležava 10 godina rada i postojanja. "Kod nas se sve zasniva na tome kako i zašto se neki pokret, kretanje i veština izvode. Teži se tome da deca stiču nove...  · 4 komentara

PK Valis (foto: )
Prvenstvo Srbije 6.02.2024

Dve medalje za plivače Valisa

Proteklog vikenda na bazenu u Košutnjaku je održano prvenstvo Srbije na 5000 metara. Najuspešniji su bili Vuk Tešanović i Andrej Milivojević sa osvojenim bronzanim medaljama.

Karate klub 014 (foto: Karate klub 014)
Za valjevske karatiste 5.02.2024

Devet medalja na turniru u Banji Koviljači

Na karate turniru u Banji Koviljači, u konkuenciji 200 takmičara u raznim kategorijama, Karate klub 014 Valjevo nastupio je sa devet takmičara i osvojio devet medalja.

(foto: )
Udruženje valjevskih sportista organizuje 18.01.2024

"Sećanje na Gužvu"

Udruženje valjevskih sportista organizuje danas sportsku manifestaciju pod nazivom "Sećanje na Gužvu". O Nikoli Jevremoviću Gužvi kao igraču, sportisti, treneru i čoveku, govoriće njegovi...

Auto plac DM - seniori (foto: Slobodan Gligorić)
Završem Novogodišnji turnir u malom fudbalu 13.01.2024

Pehar Auto placu DM

Ekipa Auto plac DM pobednik je Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu pošto je u finalu savladala sastav 365 Grin Gras rezultatom 6:3 (4:2). Poslednjeg dana igrana su i finala u kategorijama...  · 3 komentara

Selekcije Tešnjara (foto: Slobodan Gligorić)
Novogodišnji turnir u malom fudbalu 12.01.2024

Igrana nova finala, sledi završnica

Pretposlednji dan Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu obeležila su finala u kategoriji pačića, odnosno dečaka rođenih 2015. i 2016. godine, kao i nešto starijih petlića. Između tih duela na...