PK Valis (foto: PK Valis)
Na državnom prvenstvu u Zrenjaninu 6.12.2021

15 medalja za plivače Valisa

Plivački klub Valis osvojio je 15 medalja na prvenstvu Srbije za kadete, juniore i seniore koje je održano u Zrenjaninu od 2. do 5. decembra. Plivači su osvojili četiri medalje u seniorskoj i...

PK Valis u Kragujevcu (foto: PK Valis)
U Kragujevcu i Sremskoj Mitrovici 16.11.2021

Još jedan uspešan takmičarski vikend za plivače Valisa

Plivači Valisa su proteklog vikenda nastupili na dva takmičenja. "I pored najtežih uslova u poslednjih desetak godina zadovoljni smo urađenim, očekuje nas još takmičenje u Pančevu i eventualno u...

Plivači Valisa (foto: PK Valis)
Na međunarodnom plivačkom mitingu 12.10.2021

Plivači Valisa i u Leskovcu se okitili medaljama

Sedam plivača Valisa osvojilo je 14 medalja na međunarodnom plivačkom mitingu "Velika nagrada Leskovca". "Pored veoma teških uslova za rad i mnogo putovanja uspevamo da budemo konkurentni najboljim...  · 1 komentar

Učesnici - Povlen reli (foto: Povlen reli)
Dvodnevna manifestacija 9.10.2021

Danas startuje Povlen reli

"Povlen reli" startuje danas na keju Kolubare, pored Istraživačke kuće odakle se kreće ka obroncima najlepših valjevskih planina. Ove godine osim dobro opremljenih 4x4 džipova, učestvuju i SUV vozila  · 7 komentara