Darija Ranković
Novinarka sa višegodišnjim iskustvom i urednica koja rado citira Lazu Kostića: "Onaj ko je i sam rob, nikada neće osloboditi drugog!". Voli ruske klasike, francuske filmove, italijanske cipele i domaću muziku.
Novinarka sa višegodišnjim iskustvom i urednica koja rado citira Lazu Kostića: "Onaj ko je i sam rob, nikada neće osloboditi drugog!". Voli ruske klasike, francuske filmove, italijanske cipele i domaću muziku.
Sudeći prema računima za "poslovne ručkove", u Valjevu su često boravili "potencijalni investitori". Najčešće nepoznati, ali ih je bilo iz Kine, Koreje, Japana... Poslovno se ručalo sa saradnicima i u večernjim satima.
Mlada Valjevka Tamara Jokić je, u okviru proslave dvadeset godina muzičke kuće Casa Limon, pevala u teatru Sarsuela u Madridu uz čuvenu prvu damu fada Marizu. "Velika je čast i radost bila biti na sceni ne samo sa Marizom, već i sa celom bivšom i sadašnjom postavom produkcijske kuće Kasa Limon", kaže Tamara.
Stanari i vlasnici lokala u Ulici Vuka Karadžića tražili su odlaganje početka radova na rekonstrukciji vodovodne mreže dok se kompletan posao ne ugovori. Oni strahuju da će živeti i raditi u raskopanoj ulici, jer još uvek nije raspisan tender za rekonstrukciju ulice.
Počela je rekonstrukcija vodovodne mreže i kućnih priključaka u Ulici Vuka Karadžića. U okviru radova planirano je postavljanje kombi zatvarača na raskrsnici sa Pantićevom ulicom. Vrednost radova je 10,8 miliona dinara.
Od ponedeljka biće zatvoren parking u centru grada iza zgrade Republičkog fonda zdravstvenog osiguranja u Karađorđevoj ulici. Sledeće nedelje počinju radovi na rekonstrukciji ovog parkinga vredni oko pet miliona dinara.