Darija Ranković
Novinarka sa višegodišnjim iskustvom i urednica koja rado citira Lazu Kostića: "Onaj ko je i sam rob, nikada neće osloboditi drugog!". Voli ruske klasike, francuske filmove, italijanske cipele i domaću muziku.
Novinarka sa višegodišnjim iskustvom i urednica koja rado citira Lazu Kostića: "Onaj ko je i sam rob, nikada neće osloboditi drugog!". Voli ruske klasike, francuske filmove, italijanske cipele i domaću muziku.
Odbornici, "profesionalni dizači ruke", od ove godine primaju 333,33 posto više novca, nego što su primali na početku mandata. Da li je građanima za toliko bolje, pitaju aktivisti Lokalnog fronta Va.
Odbornici opozicije napustili su sinoć sednicu Skupštine grada zbog toga što je prekinut TV prenos, kome su prethodili celodnevni "tehnički problemi" i to pretežno dok su govorili odbornici opozicije. "Na delu je cenzura", poručili su.
Udruženje novinara Srbije (UNS) protestuje što novinarima u Valjevu nije bilo dozvoljeno da prisustvuju glavnom pretresu u postupku koji se vodi protiv dr Vladimira Rankovića, "Javnost rada sudaje garantovana i sledeći put ovaj sud će obezbediti uslove za rad novinara", rekla je predsednica Osnovnog suda Branka Marković.
Odbornici DS-a su predložili dopunu dnevnog reda današnje sednice Skupštine grada, ali nisu optimisti da će vladajuća većina prihvatiti njihova tri predloga.
Gašenje "Abraševića" njegovi dugogodišnji članovi smatraju nezakonitom i nemoralnom odlukom. Po svemu sudeći u pitanju su lični interesi, ne isključuju i krivična dela .Zbog toga su podneli tužbe.