Železničar - Polet  (foto: Zoran Lazarević)
19.10.2014, 16:41

Želja bolji od Poleta

Železničar je pobedio Polet iz Ljubića sa 2:1 (1:1) u utakmici 10. kola Srpske lige Zapad. Viđen je rezultatski preokret jer je Polet poveo golom Nešovića u 21. minutu igre da bi strelci za domaće bili Nedeljković u 42. i Tomić u 68. minutu.

Juče, Loznica – Budućost-Krušik 4:0, Jedinstvo-Zvižd 2:0. Vodi Loznica sa 25 bodova, ispred Jedinstva 21, Šumadije KG 19, Budućnost-Kršika 18, Rudara i Železničara po 17 bodova.

U 11. kolu, Valjevci igraju sa Pobedom iz Beloševca, kod Kragujevca, Ubljani u Kostolcu, a Lajkovčani u Sm. Palanci. Derbi je Šumadija-Loznica u Kragujevcu.

Preokret u Osečini

U 10. kolu Zonske lige Drina, OFK Osečina je kao domaćin pobedila Jedisntvo iz Vladimiraca sa 3:2. Gosti su poveli sa 2.0 da bi Miok sa tri gola preokrenuo rezultat i svom klubu doneo nove bodove. Na gostovanju u Sjenici, Brezovica je igrala 0:0 sa domaćom Slogom.

Juče, Radnički-Sloga (BB) 1:1, Ribnica-Zadrugar 0:1.

Vodi FAP sa 21 bodom, ispred Zadrugara sa 19, Rađevca i OFK Osečine sa po 17, te Radničkog sa 16 bodova. Ribnica je 13. sa 9, a Brezovica 14. sa 8 osvojenih bodova.

U 11. kolu, komšijski derbi je Brezovica-Radnički, a derbi kola Zadrugar-Rađevac. OFK Osečina igra sa Polimljem u Prijepolju, a Ribnica sa Borcem u Šapcu.

Divčibare (foto: Kolubarske.rs)
Veliki broj gostiju Pre 9 sati 8 minuta

Prvomajski praznik na Divčibarama

Više hiljada gostiju boravi na Divčibarama za prvomajske praznike. Procena je da je popunjenost smeštajnih kapaciteta oko 90 posto. Kao i prethodnih nekoliko godina izostali su tradicionalni...  · 1 komentar